niedziela, 26 kwietnia 2015

Nowe rozdziały #024

Dzisiaj rozdziały przedstawiają:
 "Z drugiej strony, nie wiem, czy potrafiłabym być kimś innym, na przykład pełną życia i pyskującą na prawo i lewo dziewczyną, która zawsze wyraża swoje zdanie i nie szczypie się z ludźmi. Taka mogę być jedynie w marzeniach."

Kategoria: Refleksje
Autor: the mda

"W końcu odłożyła telefon. Już odczuwała pierwsze skutki wyjścia na balkon. Objęła swoje nogi, żałując, że nie ma z nią żadnej żywej duszy, do której mogłaby się przytulić."

Kategoria: Zbiory opowiadań
Autor: LadyEllien
Opiniownia przedstawia Diss

"Naraził mi się mówiąc, że jest wszystkiego wart..."

Kategoria: Refleksje
Autor: Bushido

"Kiedy jednak razem z moją ekipą jadę do pubu, aby uczcić świetny występ, upić się do nieprzytomności i przetańczyć całą noc, myślę, że nie chcę takiego życia. Wolałabym być przy Tobie, razem spełniać marzenia, które snuliśmy w gondoli, a potem na jachcie. Kochałam Cię, Victorze, kochałam, kocham i zawsze będę Cię kochać. Wiem jednak, że już za późno na przeprosiny, na odbudowanie tego związku, tej misternej relacji, która nas łączyła."

Kategoria: Zbiory Opowiadań
Autor: kotołaczka02

" – Możesz powtórzyć? – zapytał zmartwiony.
Jednak ona nie powtórzyła. Nie otworzyła też oczu. Nie oddychała... Z ust Petera wydobył się nieludzki krzyk, gdy tylko zrozumiał, co się stało. Jego mama – jedyna osoba, którą miał – była martwa. Glizdogon krzyczał i płakał, mówił, że przeprasza za wszystko, co kiedykolwiek zrobił, za to, że zniszczył jej życie. Niestety, ona nie mogła tego usłyszeć, ponieważ jej życie zabrała wojna. Zginęła, ponieważ postanowiła walczyć."

Kategoria: FanFiction; Harry Potter
Autor bloga: Neva

„— Daj spokój, Laneford — mruknął, znów ruszając w jej stronę. Był inny niż zazwyczaj. Jego głos nie był chłodny, ale kusząco miękki. Widać było, że pogrywa sobie z nią i świetnie się bawi, ale rzucało się także w oczy, że opuścił pewne bariery, które zazwyczaj mu towarzyszyły. — Będziesz się cały wieczór wściekać o jakieś wypracowanie? Ponownie zatrzymał się przed szatynką i na jego ustach pojawił się kuszący, zawadiacki uśmiech. Bezwstydnie stał przed nią, grając kartą uwodziciela!”

Kategoria: Fantasy, Romans
Autor: Antarktyka
Inna Wersja przedstawia Zawód

"„O, nie, nie, nie, nie!”
Odruchowo zacisnęła kolana ze sobą, podkurczając je, nie chcąc pozwolić mężczyźnie na kontynuowanie zabawy. Roześmiał się, na co zawtórowały mu głośnymi rykami zbierające się wokół lwy. Ponownie - tym razem stanowczo, wkładając więcej siły - rozdzielił nogi dziewczyny, torując sobie drogę do tego, z czym oboje tak ochoczo lubili szaleć. Męskie dłonie poczęły głaskać dosyć delikatnie, opieszałymi ruchami uda oraz kolana rozhisteryzowanej wojowniczki, chcąc uspokoić ją.
– No, księżniczko, czym będzie się to różnić od naszych tradycyjnych zabaw? – Hipnotyzując ją swoimi płonącymi złotem oczami, nie mając zamiaru zrywać kontaktu wzrokowego, złożył mokry pocałunek na usianym dreszczami udzie. – Przecież twoje szczęście i zaspokojenie jest tu najważniejsze."

Kategoria: FanFiction; Xaolin Showdown
Autor: Raylie

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Poprzednie Notki