środa, 8 października 2014

Podsumowanie staży Ti Ni i Megan

Czas rozstrzygnąć kolejne dwa staże.

Ti Ni

Ladire: Nie będę się za dużo rozpisywać, bo to i tak nic nie da. praca Ti Ni mi się podoba. Jest aktywna i odpowiada na wezwania. Robi bardzo dobre zwiastuny. Jestem na TAK.

Lusieeek: Cóż o niej mogę powiedzieć... Swoje zadania wypełniała, dodawała w terminie recenzje, zwiastunów wykonała 3 wolne i jedno zamówienie, a więc jak widać, sprawdza się. Dużego kontaktu z nią nie miałam, jednak wydaje się być normalną, sympatyczną  nastoletnią dziewczyną. Nie mam innego wyboru niż być na TAK. Jedynie proszę o więcej zaangażowania i większego wychylania się! ;D Witam w naszej Internetowej rodzince :)

Carolle: Przez cały okres trwania stażu Ti Ni, ona sama nie za bardzo komentowała notki na Stronie Załogi, jej odpowiedzi nie były długie i wyczerpujące, ani nie rzucała zbyt dużo nowych propozycji. Nie przeprowadzałam jej rekrutacji, więc nie potrafię określić stopnia jej zaangażowania od samego początku, jednak po zwiastunach Ti Ni widzę, że do swoich prac przywiązuje niemałą wagę. Patrząc na jej pierwszy zwiastun oraz na najnowszy, zauważam dużą różnicę, oczywiście na plus. Ponad to wykonała jedną recenzję, a oprócz zamówień oddaje również zwiastuny wolne. Sądzę, że powinnam dać jej szansę. Żeby być lepszym, potrzeba tylko trochę więcej zaangażowania, Ti Ni! :)
Jestem na TAK.

Maddie: Może Ti Ni się nie wychyla za bardzo w komentarzach podobnie tak jak ja. Wykonuje wszystko, co jej się zaleci. Wywiązuje się z wszystkich zadań, które były w planie do zrobienia. Zwiastuny jeszcze trzeba minimalnie dopracować, ale trzeba dać wszystkim szansę. Jestem na TAK. Mam nadzieję, że się jakoś rozkręcisz u nas. 

Tak więc nie zwlekając: Ti Ni pomyślnie przechodzi staż i staje się pełnoprawnym członkiem załogi.

Megan

Ladire: Muszę przyznać, że dopóki nie przeczytałam opinii Luśki, która mówi o zwiastunach Megan w Dziale Zwiastunów wcale nie wiedziałam, że jakieś zrobiła. Być może tego nie zauważyła, ale nie zmienia to faktu, iż publikacja oficjalna wszystkich prac jest na stronie głównej ISu, a dział to tylko taki spis zwiastunów. Dodatkowo nie zauważyłam na stronie załogi żadnego komentarza Megan. Jestem na NIE. Z przykrością stwierdzam, że nie takie osoby widzę w załodze ISu na stałe.

Maddie: Zwiastuny Megan są bardzo dobre niektóre wymagają małej korekty. Każdy człowiek od czegoś zaczyna moje zwiastuny też na początku były takie sobie, ale wiem, że uczę się każdego dnia. Jesteś strasznie nieśmiała (chyba) i mało udzielasz się na grupie mam nadzieję, że to się zmieni i poznamy cię lepiej. Mam nadzieję, że z nami zostaniesz ja jestem na TAK

Carolle: Megan wykonała sporo dobrej roboty przez cały swój staż. Pojawiło się dużo zwiastunów wolnych jej autorstwa oraz zamówienie, jedno zamówienie. Patrząc na pierwszy zwiastun, a na ostatni, tak samo, jak było z Ti Ni, jej prace przeniosły się o poziom wyżej i robione są teraz z jeszcze większą precyzją i zaangażowaniem. Mimo tak wielu wykonanych prac, żadna (oprócz zamówienia) nie znalazła się na głównej stronie ISu, raczej wszystkie ograniczyły się do debiutu tylko w Dziale Zwiastunów. Jestem ciekawa, dlaczego? W Dziale Załogi Megan nie udziela się często, powiedziałabym raczej, że rzadko widuję jej komentarze. Nie widziałam też żadnej jej recenzji... Musisz bardziej się angażować, pamiętaj, że IS to nie tylko zabawa i poczucie przynależności do czegoś "większego", ale również obowiązki. Jestem pełna mieszanych emocji, zgodzić się czy nie? Nie wiem, jakby było z tobą na początku, kiedy byłaś rekrutką, bo to nie ja przeprowadzałam Twoją rekrutację, więc pozostanę wypełniona nadzieją, że jednak się "ockniesz" i zaczniesz działać! Niepewne, ale gwarantowane TAK.

Może nie jednomyślnie, ale: Megan pomyślnie przechodzi staż i staje się pełnoprawnym członkiem załogi.

Pozostali członkowie załogi niestety nie napisali opinii o stażach z różnych powodów.
...........................................................................................................................
Zachęcamy do zgłaszania się do załogi! Wystarczy napisać na nasz mail: internetowy.spis@autograf.pl Każde zgłoszenie mile widziane!

9 komentarzy:

 1. Bardzo miło mi to przeczytać. Naprawdę. :) ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodajecie zgłoszone blogi do spisu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są dodawane co dwa tygodnie.

   Usuń
  2. od 24.09 do dzisiaj minęło już 16 dni, sprawdzałam czy przypadkiem mój blog nie dostał odmowy, ale nie, a z tego co widzę to ostatnia aktualizacja była 10.09. Raczej nie jest co dwa tygodnie w takim wypadku, skoro ostatnia aktualizacja była miesiąc temu.

   Usuń
  3. Post z aktualizacją pojawia się co miesiąc, ale blogi do katalogu dodawane są częściej - co dwa tygodnie. Kolejna aktualizacja katalogu przewidywana jest na 29 października lub wcześniej, więc albo możesz czekać cierpliwie, albo po prostu skasować zgłoszenie, jeśli uważasz, że to jednak zbyt długo.

   Usuń
  4. Ale skoro dodawane są częściej to chyba ja jestem niewidoma. A skoro aktualizacje są tak późno to może trzeba to uwzględnić w regulaminie?

   Usuń
  5. W regulaminie jest napisane, że nie mamy obowiązku informować o tym, że konkretny blog został dodany do katalogu, więc dlaczego miałaby być informacja o aktualizacjach, które są wszystkimi dodanymi blogami zebranymi w jedną notkę? O takich sprawach prosimy, aby pisać w zakładce "Propozycje", gdzie będziemy miały okazję, aby o tym pomyśleć.

   Usuń
 3. kiedy wyniki konkursu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na koniec roku, nie prędzej niż pod koniec października. :)

   Usuń

Poprzednie Notki