poniedziałek, 16 czerwca 2014

Czas na nowości

Jak wiecie członkowie ISu ostatnio pracowali ciężej niż zwykle i przygotowywali dla was nowe opcje. Jako pierwszy pojawił się Dział Blogu Roku oraz seria „Recenzujemy”. Ostatnio udostępniliśmy Dział Zwiastunów, a i tak wciąż trwa praca nad nowymi działami i opcjami. Dziś przedstawimy kilka z tych opcji.
A więc zaczynamy!

W Dziale Katalogowym została otwarta możliwość polecania blogów. Każdy z was może zachęcić do przeczytania historii, która wam się podoba. Wystarczy wejść w zakładkę „Poleć” w wyżej wymienionym dziale, aby znaleźć więcej informacji.

Zapraszamy!

Kolejna zmiana zaszła w formularzach rekrutacyjnych. Od teraz chętni będą wysyłać swoje zgłoszenia na nasz adres mailowy. W ten sposób wgląd w zgłoszenie będą mieli tylko członkowie załogi, a więc chętni do podjęcia stażu w ISie nie będą musieli się martwić, że ich zgłoszenie przeczyta ktoś niepowołany.

Dodatkowo wszystkie formularze rekrutacyjne przechodzą metamorfozę. Dzięki temu zgłoszenie będzie łatwiejsze, szanse na przyjęcie wzrosną, a załoga będzie mogła dokładniej przeprowadzić rekrutację i zminimalizować ryzyko błędu.

Zachęcamy do zgłaszania się na staż!

Pragniemy również powitać w załodze nowe stażystki: Imagini oraz Carolle. Życzcie im szczęścia, aby z powodzeniem ukończyły staże i zostały z nami na dłużej.

W ramach współpracy publikujemy też ogłoszenie Biblioteczki Czytelniczej.


Biblioteczka Czytelnicza organizuje pierwszy w historii konkurs literacki pt. "piszmy o książce". Polega on na tym, aby napisać opowiadanie (fanfiction, przygodowe, romans itd.), ale jest jeden warunek; motywem przewodnim musi być książka. Brać udział mogą wszyscy - i osoby, których reklama pojawiła się w Biblioteczce i osoby 'obce'. Gotowe prace proszę przysyłać na adres mejlowy piszmy.o.ksiazce@o2.pl - w tytule listu proszę wpisać słowa "Piszę o książce", a w treści zamieścić opowiadanie oraz swoje imię, kategorię opowiadania jak i wiek. Praca, która zdaniem czytelników zyska miano najlepszej, zostanie opublikowana na forum Biblioteczki. Zyskasz rozgłos, a twój talent zostanie zaprezentowany szerszej publiczności. Czyż to nie kuszące? Aby zapoznać się z regulaminem wzięcia udziału zapraszam na biblioteczka-czytelnicza.blogspot.com!

2 komentarze:

 1. "Brać dział mogą brać wszyscy" - proszę, popraw to :).

  Spoglądam, jak IS się rozwija i jestem pod wrażeniem. Wiem, ile czasu wymaga zadbanie o jedną stronę, a co dopiero ogarnięcie tak sporego przedsięwzięcia. Też kiedyś miewałam marzenia o własnym katalogu - ale jak patrzę na ten ogrom pracy, to chyba już nie mam ochoty :).

  Ech... Wszyscy piszą o konkursie Biblioteczki. Chyba czas wziąć się do roboty.

  Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości. W końcu już mamy wakacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa, mnie też już czasem brakuje siły do tego wszystkiego, ale skoro już to zaczęłam, to muszę to ciągnąć.

   Taak, wakacje. Niby więcej czasu, bo wolne od szkoły, ale za to więcej pracy na blogu ;)

   Życzę powodzenia przy konkursie i pozdrawiam.

   Usuń

Poprzednie Notki