sobota, 30 maja 2015

[#025-028] Szablony


Hej! Jak wam minął tydzień? Mi okropnie. Zachorowałam... Okropność. Nie cierpię chorować, a chorowanie w wakacje jest przereklamowane.  Już w poniedziałek dzień Dziecka. Jak fajnie, że mój ukochany tatuś nadal uważa, że jestem dzieckiem.  Nie przynudzam i nie przedłużam. Zapraszam do oglądania prac. Może komuś coś wpadnie w oko.

SZABLONY 

Kocham ten film i oczywiście książkę. Nie mogłam się powstrzymać i musiałam zrobić z nimi szablon. Oni są tacy uroczy. 

O to szablon, który robiłam dość dawno temu. Jeszcze wtedy lubiłam TVD, teraz to porażka. Bez obrazy dla fanów. To tylko moje zdanie.  Mam nadzieję, że się wam spodoba. 
Oh... Harry. chyba zawsze będę miała słabość do One Direction.  W sumie jestem z niego zadowolona, chociaż nie lubię robić takich szablonów.  Nagłówek nie chce mi się zlać tłem, kolory nie pasują. Ale już przestaję narzekać. 
Nagłówek stary, jak świat. Wygrzebałam go, przy czyszczeniu komputera. Nie chciałam, żeby się zmarnował, więc o to proszę. Jest i taki tam szablonik. 


NAGŁÓWKI

 Thor. No cóż kocham filmy Marvela, tak samo mocno jak komiksy. Może zrobię więcej prac z nimi. co wy na to? Ma ktoś ochotę na Iron Mena?


Pierwotnie nagłówek miał być z kimś innym. Ale znalazłam piosenkę, która tak bardzo mi do nich pasowała. I wyszło takie coś. 

KOLORYZACJE 
Moje pierwsze, więc mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali. 6 komentarzy:

 1. Koloryzacja numer 2 jest ś l i c z n a, podobnie szablony 8 i 6. Cuda!
  Pozdrawiam, Minnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Koloryzacje wszystkie świetne, nagłówki również, a jeśli chodzi o szablony, to jeśli brać pod uwagę kody, najbardziej mi się podoba nr 8. Jednak i tak przegrywa on z nagłówkiem szablonu nr 7. (: Gratuluję, kolejne świetne pracy. Oby tak dalej! (;

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć,

  Zauważyłam, że lubisz robić szablony z układem zamkniętym, bo dość często takie wykonujesz. Pierwszy szablon ma w sobie taką fajną lekkość i delikatność, ale zachowuje romantyczny klimat. Tylko napis jest mało widoczny, bo przeszkadzają kontury postaci chłopaka. Radzę ci na warstwie "nowej z widoku" na małym kryciu przejechać pędzlem z wybranym kolorem, w miejscu, gdzie chcesz mieć napis, a dopiero potem wstawić ten napis. Wtedy będzie on lepiej widoczny, gdy będzie miał pod spodem takie delikatne tło.
  I mam też pytanie, do tego pierwszego szablonu, jeśli oczywiście będziesz chciała mi zdradzić odpowiedź ;) - jakich czcionek użyłaśw dużym nnapisie "nadzieja" na nagłówku i w tytule postu?


  Koloryzacje pobieram i życzę udanego przejścia stażu! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za radę na pewno skorzystam w tytule posta to Great Vibes (chyba tak to się pisze, na pewno znajdziesz na google fonts ), a na nagłówku to Conerio Script.

   Usuń
 4. Skoro już macie tak dobrą szabloniarkę to zmieńcie te wszystkie ohydne szablony na IS i innych podstronach, bo tylko odstraszają...

  OdpowiedzUsuń

Poprzednie Notki