sobota, 11 kwietnia 2015

Podsumowanie stażu Klemensa

Czas rozstrzygnąć następny staż. Tym razem zajmiemy się Klemensem, naszym stażystą-Neutralnym. Czas zacząć!

Siva: Klemens doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków. Na stronie załogi nie jest być może nadto aktywny, ale odpowiada na wszystkie wezwania. Meldował się codziennie na liście obecności i myślę, że moje TAK jest uzasadnione.

Carolle: Klemens starannie wykonuje swoje obowiązki. Jego posty pojawiają się zgodnie z ustaloną wcześniej datą, a sam stara się być coraz lepszym i niwelować popełniane błędy. Udziela się na Stronie Załogi, wypowiada w ważnych kwestiach, trzyma się swojego zdania, a także jest przyjazny i charyzmatyczny. Popełniłabym błąd, nie oceniając pozytywnie jego starań. Jestem na TAK!

dajmond: Uważam, że Klemens bardzo dobrze poradził sobie z postawionymi mu zadaniami. Kilka razy odezwał się w prowadzonej rozmowie i kiedy było to potrzebne, wypowiadał się w ważnych dla ISu kwestiach, więc nie pozostaje mi nic innego oprócz powiedzenia szczerego TAK.

Nie zwlekając:
Klemens uzyskuje trzy "tak", dzięki czemu pomyślnie przechodzi staż oraz zostaje pełnoprawnym członkiem załogi Internetowego Spisu. Gratulujemy!

Pozostali członkowie załogi niestety nie napisali opinii o stażu z różnych powodów.
----------------------------------------------------------------------
Zachęcamy do zgłaszania się do załogi! Wystarczy napisać na nasz mail: internetowy.spis@autograf.pl Każde zgłoszenie mile widziane!

~Współpraca~
tekst alternatywny

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Poprzednie Notki