niedziela, 29 marca 2015

Podsumowanie staży dajmond i Alexx

Czas rozstrzygnąć kolejne dwa staże - tym razem Neutralne, dajmond oraz Alexx, pragną zasilić nasze szeregi. Spójrzmy na decyzje załogi!


dajmond

Siva: Dajmond doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków. To pierwsze, co przychodzi mi na myśl, kiedy zastanawiam się nad jej stażem. Regularnie dodaje blogi do katalogu, uzupełnia zgłoszenia, udziela się na stronie załogi... Jestem na TAK. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Takich ludzi nam trzeba!

Lusieeek: Dajmond nie można zarzucić nic złego. Swoją pracę wykonała rzetelne i starannie. Katalog uzupełniany był nawet wczoraj, a każde nowe zgłoszenie zostaje po chwili rozstrzygnięte i zamieszczone w Dziale. Tak więc sądzę, że dla nikogo moja decyzja nie będzie zaskoczeniem, gdy powiem, że jestem na TAK!

Carolle: Jako Neutralna, dajmond miała za zadanie zająć się dodawaniem blogów do Katalogu i aktualizacjami. Jak na razie, pojawiła się jedna aktualizacja, ale sądzę, że niedługo powstanie również druga - i to tak samo rzetelna jak ta pierwsza. Blogi dodawane są do Katalogu systematycznie oraz bez długiego czasu oczekiwania od złożenia zamówienia. Poza tym, dajmond udziela się na Stronie Załogi i widać, że wciąż jest obecna wśród nas. Przeprowadzałam jej rekrutację, więc mogę szczerze powiedzieć, że jest naprawdę miłą i pracowitą osobą, a sądzę, że to właśnie takich ludzi potrzebujemy. Jedno, wielkie TAK dla ciebie, dajmond! Oby tak dalej.

Nie zwlekając:
Dajmond uzyskuje trzy "tak" dzięki czemu pomyślnie przechodzi staż oraz zostaje pełnoprawnym członkiem załogi Internetowego Spisu. Gratulujemy!

Alexx

Siva: Alexx, podobnie jak dajmond, jest w pełni zaangażowana. Uzupełniła szeroka listę oraz stworzyła ankietę Blogu Zimy. Za kilka dni napisze jej podsumowanie. Jestem bardzo zadowolona z pracy Alexx. Glosuje na TAK.

Lusieeek: Tym razem - ku uciesze mojej, jak i reszty załogi - dostały się na staż osoby, którym naprawdę zależy. Alexx od samego początku wykonywała swoją "pracę" na 100%. Stworzyła poprawnie ankietę, a ja już nie mogę doczekać się jej podsumowania. Szeroka Lista jest dzięki niej co chwila aktualizowana, by ilość postów się zgadzała. To naprawdę duże ułatwienie dla nas, jak i wszystkich potrzebujących znaleźć cokolwiek na ISie. Z tego też powodu jestem zmuszona - choć w tym przypadku w pozytywnym znaczeniu tego słowa - by powiedzieć, że jestem na TAK. Mam tylko nadzieję, że ten zapał szybko nie minie. ;)

Carolle: Alexx od początku wiedziała, że chce być wśród nas i przyłożyła się do swojej pracy. Uzupełniła naszą długą szeroką listę, potem zajęła się Działem Blogu Roku i zaczęła robić ankiety. Niedługo - po skończeniu głosowania - Alexx napisze swoje pierwsze podsumowanie ankiety. Sądzę, że jeśli podołała wcześniejszym zadaniom, i teraz da sobie radę. Dziewczyna udziela się na Stronie Załogi, jest przyjazna, systematyczna i dąży do tego, żeby być coraz lepszą. Nie waha się również przed tym, aby pomóc innym członkom naszej Załogi! Myślę, że naprawdę jej potrzebujemy. Bez żadnych przeciwwskazań, oświadczam, że jestem jak najbardziej na TAK!

Nie zwlekając:
Alexx uzyskuje trzy "tak" dzięki czemu pomyślnie przechodzi staż oraz zostaje pełnoprawnym członkiem załogi Internetowego Spisu. Gratulujemy!
----------------------------------------------------------------------
Zachęcamy do zgłaszania się do załogi! Wystarczy napisać na nasz mail:
internetowy.spis@autograf.pl Każde zgłoszenie mile widziane!

1 komentarz:

  1. Miło patrzeć, jak rośniecie w siłę! Spis działa świetnie i oby tak dalej, pozdrawiam ;).

    OdpowiedzUsuń

Poprzednie Notki