poniedziałek, 19 stycznia 2015

[#040-043] For a while we pretended

Dziś przybywam z trzema zamówieniami oraz zamówieniem wolnym, od którego zacznę. Wykonane wszystko w nowym programie - VSDC Free Video Editor, który tak naprawdę dopiero poznaję. Ale wydaje mi się, że efekty są całkiem niezłe. Przynajmniej jak na mnie. ;) A więc zapraszam! :)

Zwiastun wolny

Ogólnie jest to połączenie moich starych zamówień. Może ktoś zechce skorzystać. :)

Zamówienie dla dajmond:


Ogółem zamówienie całkiem przyjemne, jednak nie do końca przystosowałam się do Twojego zamówienia. Po pierwsze zamiast "dwójka" wstawiłam napis "dwoje", ale nie wydaje mi się to zbytnio ważne. Po drugie: napisy (w większości) są na gifach, a nie na czarnym tle - jak napisałaś. Po trzecie jako dziecko wykorzystałam Isabelle Fuhrman, a dokładniej jej rolę z 2009 r. w "Sierocie". Zauważyłam, że pojawiła się w zwiastunie do poprzedniego bloga, a materiałów z Sadie Goldstein nie mogłam znaleźć wystarczająco dużo. Ogólnie zwiastun opiera się na postaciach, mało jest "pobocznych" gifów. Na piosenkę wybrałam utwór Eda Sheerana.
W razie zastrzeżeń - proszę - napisz, to mogę poprawić coś, ponieważ wiem, że nie zmieniłam Twoją koncepcję.

Zamówienie dla Fi Fi:


W tym przypadku wykorzystałam tylko kilka gifów, które mi podałaś. Reszta po prostu nie pasowała. Zmieniłam również poniekąd napisy. Wybrałam piosenkę Rihanny, bardziej mi się spodobała. Nie wiem jak Tobie, ale dla mnie końcowy efekt jest naprawdę okej . ;)
Lecz jeśli Tobie nie, to napisz, a zmienię co zechcesz.

Zamówienie dla Białego Aniołka:


Zwiastun bardzo przyjemnie mi się robiło, lecz tutaj też się trochę nie przystosowałam do zamówienia, ale tylko - wydaje mi się - że w małym stopniu. Jednego gifa, którego mi wysłałaś, nie mogłam użyć, ponieważ po prostu nie wyświetlał się programowi jako gif, tylko zwykły obrazek. W końcu wybrałam inny. No i na końcu nie dodałam trzeciej piosenki, ponieważ uważam, że ta pasuje bardziej niż jakaś przyśpieszona.
Jednak w razie wątpliwości pisz, a mogę coś poprawić. ;)

4 komentarze:

  1. Boski Rozdział. Idealny. Dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwiastun bardzo mi się podoba i fakt, że wykorzystałaś inną osobę działa na ogólną korzyść i cieszę się, że wprowadziłaś taką zmianę. Co do reszty zmian, nie zauważyłabym, gdybyś nie napisała.
    Jednym zdaniem: jest świetny!
    Martwi mnie tylko fakt, że nie mogę go odnaleźć, gdy próbuję wstawić do zakładki.

    OdpowiedzUsuń

Poprzednie Notki