sobota, 5 lipca 2014

„Sekretna Strona” = Zabawa dla każdego

Witajcie drodzy wczasowicze!
Dla wszystkich, którzy nie chcą się nudzić w wakacje mam świetną zabawę! Otóż, jak pisałam już wczoraj w Szablonowym Piątku (do którego przeczytania serdecznie zapraszam, bo opublikowałam wiele dodatków) jestem na ISie organizatorką wakacyjnej zabawy zwanej „Sekretną Stroną”. Zapraszam chętnych do udziału.

Na czym polega zabawa?
Co kilka dni w jakieś notce na ISie będzie się pojawiać zagadka do rozwiązania. Rozwiązanie zagadki będzie wskazówką do znalezienia ukrytego w jednej z zakładek ISu linku do Sekretnej Strony. Na tejże stronie znajdziecie prezent orz kolejną wskazówkę, tym razem do Tajnej Strony Bonusowej. Więcej o TSB dowiecie się na pierwszej Sekretnej Stronie ;) Musisz jednak uważać po kilku dniach Sekretna Strona I Tajna Strona Bonusowa zniknie i zastąpi ją nowa zagadka!

Jak rozpoznam która notka zawiera wskazówkę?
Na początku notki zawierającej wskazówkę znajdziecie wyraźną informację: TA NOTKA ZAWIERA WSKAZÓWKĘ DO ZABAWY „SEKRETNA STRONA”!

Co muszę zrobić na Sekretnej Stronie i na Tajnej Stronie Bonusowej?
Możesz pobrać prezent, który tam znajdziesz, a oprócz tego musisz przeczytać zamieszczony tam tekst. Może znajdziesz w mim coś istotnego? Miło by mi było, gdybyś również zostawił komentarz na znalezionej stronie. Dzięki temu będę wiedzieć ilu z was gra razem z nami ;)

Co będę z tego mieć?
Przede wszystkim świetną zabawę, a dzięki Sekretnym Stronom zgarniesz różne dodatki przed innymi. Dodatkowy Bonus daje odnalezienie wszystkich TSB. Z literek w nich umieszczonych ułożysz hasło do mega paczki, którą opublikuję 22 września, na koniec lata. Literki są rozrzucone zgodnie z kolejnością, więc hasło odnajdziesz zaraz po ułożeniu literek w takiej kolejności, w jakiej je znajdziesz.

Pewnie nie możesz się już doczekać rozpoczęcia zabawy? Oto pierwsza wskazówka:

W ISu dziale najnowszym, zamówień jest dość mało. 
Jeśli ktoś coś zlecić zechce, to w tej zakładce będzie się działo!
O której zakładce mowa? Idź tam po link!

Powodzenia!

5 komentarzy:

 1. Myślę, że ta zabawa to genialny pomysł! W wakacje troszkę rozrywki zawsze się przyda :).
  Buziaki, A.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja myślę, że jeden dzień trwania tajnej strony, to trochę za mało. Proponowałabym chociaż dwa, trzy. Nie co dzień przecież siedzimy przed komputerem :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strony będą się zmieniać co kilka dni, ale nigdy nie wiadomo, kiedy to będzie ;)

   Usuń
 3. 22 września? A nie sierpnia? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ;) Lato kończy się 22 września, a jesień zaczyna się 23 września :D

  OdpowiedzUsuń

Poprzednie Notki