sobota, 14 czerwca 2014

[#015-016] Oddaję zamówienia

Hey. Co tam u Was? U mnie leje i grzmi, aż strach włączyć komputer xD. Mam dziś dwa zamówienia. Mam nadzieję, że zamawiające będą zadowolone.

Nie ma podglądu, a czemu? A temu, że mój inteligentny komputer nie chce robić Screenów. Już Cię przepraszałam, że tak długo go nie było. Ale już jest... i chyba nie jest najgorszy. 

Z tego co zrozumiałam chciałaś raczej szablon z ubogim CSS. I chyba się udało :D. Jak dla mnie nie jest najgorszy. Nie jestem pewna co do koloryzacji. Jakby co pisz. Elfy zawsze kojarzą mi się ze smokami więc je tam wcisnęłam xD.

Jakby co piszcie. 
xoxo

8 komentarzy:

 1. Muszę powiedzieć, że ostatnio twoje szablony są naprawdę dobre ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie masz naprawdę za co przepraszać, warto było poczekać ;). Szablon jest piękny, jeszcze lepszy niż mogłabym sobie wymarzyć. Bardzo podoba mi się nagłówek, wyszedł prześlicznie. Całość idealnie wpasowuje się w opowiadanie. Stokrotne dzięki :*.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam problem z dodaniem szablonu, wyświetla mi się taki komunikat:
  Zapisanie szablonu nie powiodło się.
  Nie można przetworzyć szablonu, ponieważ nie jest on poprawnie sformułowany. Sprawdź, czy wszystkie elementy XML zostały prawidłowo zamknięte. Komunikat o błędzie XML:
  White spaces are required between publicId and systemId.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, sprawdziłam u siebie i wszystko gra. Napisz mi krok po kroku jak go wgrywasz, a postaram się pomóc :3.

   Usuń
  2. Jak wgrasz dwa razy i wyświetli się ten komunikat, to najprawdopodobniej szablon już się wgrał ;)

   Usuń
 4. Ok, już po problemie :) spróbowałam na drugim komputerze i tym razem się udało. Na szczęście to tylko problem ze sprzętem. Ale dzięki za troskę :).
  Buziaki, A.

  OdpowiedzUsuń

Poprzednie Notki