piątek, 25 kwietnia 2014

Nowy Dział - Blog Roku

Zapewne jeszcze nie zauważyliście, ale dodaliśmy nowy dział! Jest to Dział Blogu Roku.
Teraz wszyscy będziecie wiedzieli o co chodzi z tymi ankietami. Wystarczy, że klikniecie w link znajdujący się w menu. Wszystko wyjaśniliśmy na wstępie najlepiej, jak umiałyśmy. Po przeczytaniu możecie mieć ciągle jednak wątpliwości, dlatego możecie śmiało pytać o wszytko w odpowiedniej zakładce. W razie, gdybyście nie zauważyli linku kliknijcie w poniższy button.


Jak wam się podoba nasza praca? Przygotowaliśmy jeszcze dużo innych niespodzianek, ale na razie są w trakcie powstawania, więc musicie trochę poczekać. A może wy także macie jakieś pomysły? Podzielcie się nimi z nami! Dopracujemy je i wykorzystamy. Jeśli natomiast chcielibyście nam pomóc zapraszamy do rekrutacji! Każdego przyjmiemy z otwartymi rękami! Może macie jakiś przydatny talent o którym nawet nie wiecie?


9 komentarzy:

 1. Wybacz, ale zbytnio nie podoba mi się ten button.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I powinno być Dział Blogu Roku, a nie Dział Bloga Roku (znajduje się to w dziale jako widniejąca nazwa).

   Usuń
  2. Wut? Niby obie formy są poprawne, ale tutaj "blogu" absolutnie nie pasuje, "bloga" brzmi bardziej naturalnie. Dziewczyny, czasami nie słuchajcie, co plotą w komentarzach, tylko samie poszperajcie... "Blogu" używa się raczej w miejscowniku, "bloga" w dopełniaczu. Kogo, czego? bloga ("Szukam bloga", nie "szukam blogu"), ale za to o kim o czym? o blogu ("Mówię o tym blogu").

   Usuń
  3. Według Ciebie bloga brzmi bardziej naturalnie? To w jakim języku Ty mówisz? Dla Twojej wiadomości blogu również używa się w dopełniaczu, wystarczy poszukać, jeśli tego nie wiesz. Internet nie gryzie. Ale absolutnie nie zgadzam się, aby było Dział Bloga Roku, ponieważ nie brzmi to za ładnie. Chodź zależy od poglądów.
   I wiesz co? Może chociaż nie będziesz tchórzem i napiszesz ze swojego konta Google? Bo to, że komentujesz mój wpis, jest ok. Tylko gorsze jest to, że nie śmiesz mi napisać tego, abym wiedziała, kim jesteś. A więc może się poprawisz? Czy jednak się nie odważysz? Bo po Tobie można się wszystkiego spodziewać.

   Usuń
 2. Można zgłaszać swojego bloga, czy nie bardzo?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ok, już się zapoznałam z zakładką...jednak nie można xD hahah
  Może ktoś mnie nominuje kiedyś w końcu xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Możesz za to nominować swój ulubiony blog ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A on musi być w spisie, czy nie? Czy to może być nominowany blog spoza katalogu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nominowałam już bloga xD Przeczytałam regulamin xD Jeżeli coś nie tak zrobiłam , prosze powiedzieć xD

  OdpowiedzUsuń

Poprzednie Notki