poniedziałek, 20 stycznia 2014

[#004-005] Tanecznym krokiem...

Cześć! Z tej strony Ladire, a to moja pierwsza notka z szablonami. Kurcze! Ależ ja się denerwuję! Na balu w sobotę mam zatańczyć walca angielskiego przed całą szkołą, a jeszcze nie znam partnera i dopiero uczę się tego tańca. Ja to mam szczęście, nie ma co! Piekielnie się denerwuję, bo wszyscy będą na mnie patrzeć. Trzymajcie za mnie kciuki. A teraz szablony. Dzisiaj tylko zamówienia, bo wiadomo... Koniec semestru, więc są poprawy i te sprawy.

Zamówienie dla Książki naszą duszą
Wykorzystałam nagłówek, który mi wysłałaś, ale jeśli chcesz inny napisz ;)
Szczerze mówiąc na początku zupełnie nie miałam pomysłu na ten szablon, ale w końcu się zabrałam i wyszedł moim zdaniem bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona z przejść, które wstawiłam także w komentarze.

Zamówienie dla Light Me Up
Mam dziwne wrażenie, że chciałaś nagłówek bardziej w takim stylu jak w pierwszym szablonie, ale zrobiłam taki. Niestety nie wykorzystałam dwóch twoich zdjęć, bo nie pasowały. Zamiast nich wstawiłam inne. Zauważyłam, że blog jest m. in. o jakimś skoczku? No więc go wsadziłam. Mam nadzieję, że to nie przeszkadza. Jeśli chcesz napisz to zrobię nowy nagłówek. Strasznie ciężko szedł mi tu CSS, ale ostatecznie myślę, że jest OK.
W razie problemów z pobraniem: KLIK

Proszę o szczere opinie dotyczące tych szablonów i zapraszam do zamawiania zwiastunów, szablonów i ocen w zakładce ,,Zamówienia". 

5 komentarzy:

 1. Szablon jest cudowny, naprawdę bardzo mi się podoba. Bardzo, bardzo dziękuje za wykonanie go. I idealnie dopasowane są tu zdjęcia Gregora♥ tylko zależało mi by zdjęcie dziewczyny, było tamtej aktorki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie mam nadzieję, że nie jest to jednak wielki problem.

   Usuń
 2. Mi też się bardzo podoba!!! Dziękuję <3 Mam tylko problem z ustawieniem go :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chce się pobrać? Jeśli tak napisz. Ja nie gryzę ;)

   Usuń
 3. Nie, już wszystko w porządku. :) Dzięki jeszcze raz !! :)

  OdpowiedzUsuń

Poprzednie Notki