poniedziałek, 1 lutego 2016

Nowe rozdziały #30

Dzisiaj nowe rozdziały przedstawiają:

Zatrute serca prezentuje 25

— Nieważne. Może Kirsten też nie zdążyła załatwić swoich spraw zanim…
Zanim ktoś ją zabił.
Niewypowiedziane słowa zawisły nad nami w powietrzu, a atmosfera zrobiła się jeszcze gęstsza.
— Ale to kompletnie bez sensu. — Pokręciłam głową. — To co powiedziała, było bez sensu.
— Ja też nie wiem, o co w tym chodzi — przyznał James. — Ale może to mieć wiele wspólnego z tym, że coś chciało cię zabić.
— A te wspomnienia? — Nadal nie byłam w stanie zrozumieć tego, co zobaczyłam. Babcia Maggie. Och, babcia Maggie. I dziadek Henry. O co się kłócili? I ogień w kominku… Jak to w ogóle możliwe? A może wspomnienia nie były moje, ktoś mi je podsunął, zamienił. Skąd miałam mieć pewność, że należały do mnie?
— Nie wiem — powtórzył James, jednak w jego ciemnych oczach nie dostrzegłam rezygnacji, a wręcz przeciwnie, nową determinację. — Ale przyrzekam ci, że rozwiążemy to wszystko. Razem.

Kategoria: Harry Potter
Autor: Thais
(...)Przed oczami Rosalie pojawiła się ta scena. Wyszła z domu, bo szła do koleżanki. Poszła przez las, bo chciała skrócić sobie drogę. Nie zwróciła uwagi na to, że księżyc miał inny kolor. Gdy słyszała szelest w krzakach, nie zwróciła na to uwagi, bo wiał wiatr. Była już blisko wyjścia na drogę, ale przed nią wyrósł wielki wilk. Stanęła i z przerażeniem w oczach patrzyła w czerwone ślepia. Nie była w stanie się ruszyć, bo strach spowodował, że nogi odmówiły jej posłuszeństwa. W ułamku sekundy poczuła na sobie wielkie, włochate cielsko, które boleśnie przygniotło ją do ziemi. Nie mogła zapomnieć tego okropnego bólu. Płakała i krzyczała, ale nikt nie słyszał jej wołań o pomoc. Myślała, że umarła, ale wciąż żyła, tylko niczego nie czuła. Widziała, jak bestia znęca się nad jej ciałem. Uciekła, nie mogąc na to patrzeć.
Dziewczyna-duch zaczęła cicho szlochać. Wokół niej powyrastały białe róże. Lilith chciała ją pocieszyć, ale gdy tylko ją dotknęła, jej ręka przenikała przez nią, więc powstrzymała się.
— Odebrał mi ciało — załkała. W jej oczach kryła się nienawiść. — Rozumiesz?(...)

Kategoria: Fantastyka, Fantasy
Autor: Maggie

5 komentarzy:

 1. heja. bedzie cos innego niż ''nowe posty''?
  chcielibyśmy aby bylo bardziej ciekawie.
  I pytanie kiedy ogłosisz wyniki konkursu jaki był w zeszłym roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej :) Będzie coś innego niż nowe posty, ponieważ jestem w trakcie pisania artykułu, który niebawem powinien się tu pojawić. Jaki konkurs? Ostatnio nie mam kontaktu z Sivą i nic o tym nie wiem xD

   Usuń
  2. A to swietnie.
   Konkurs był dośc ciekawy choć nie brałam w nim udziału. Chyba to chodziło o stworzenie krótkiego filmu. Po prostu jestem ciekawa kto wygrał i jakie prace są w ogóle.
   No mam nadzieje, że już niedługo bede mogła tu przeczytac wiele ciekawych rzeczy.

   Usuń
  3. Również mam nadzieję, że zaciekawię artykułami ;) W takim razie zapytam się Sivy o ten konkurs ^^

   Usuń
  4. ciekawi mnie jej odpowiedź. :) czekam więc na nowości.

   Usuń

Poprzednie Notki