czwartek, 25 czerwca 2015

Nowe rozdziały #026

Dzisiaj nowe rozdziały przedstawiają:


Online przedstawia eighteen

"– Co tu robisz? – Zapytał, kiedy stanął naprzeciwko mnie.
– Co ja tu robię? Raczej co ty tu robisz, Ashton?! Jak mogłeś mnie tak oszukiwać przez ten cały czas, jak? – Uderzyłam go mocno w tors, po czym usiadłam i głośno wciągnęłam powietrze, chcąc się nieco uspokoić.
– O co ci chodzi? – Usiadł obok mnie, a jego dłoń znalazła się na moim kolanie. Szybko ją strąciłam, czując do chłopaka jedynie wstręt."

Kategoria: FanFiction, FanFiction; 5 Seconds Of Summer, Thriller
Autor: dajmond

"– Gapisz się – powiedziałem, kiedy stając naprzeciwko niej, dotknąłem jej ramienia, przez co lekko podskoczyła, wyraźnie wystraszona przez dziejącą się sytuację. 
– Pozwól, że cię uświadomię. Po to człowiek ma oczy, żeby się patrzeć. – Zamrugała kilka razy i dziwnie się uśmiechnęła, a potem skrzyżowała swoje ręce na klatce piersiowej, uwydatniając biust. Cieszyłem się, że założyła bluzkę, której dekolt pozwalał mi swobodnie patrzeć się na idealnie zaokrąglone piersi. Gdybym tylko je teraz dotknął, z pewnością miałaby na ciele milion malutkich dreszczy. 
– Kim jesteś? – Przeniosłem wzrok na jej oczy, które teraz delikatnie się zmrużyły.
– Kiedyś się dowiesz – odpowiedziała, po czym przeszła obok mnie i dosiadła się do Chrisa. Szeroko otworzyłem oczy, kiedy zobaczyłem w jaki sposób się witają."

Kategoria: Akcja, Fanfiction, FanFiction; One Direction, Kryminał
Autor: dajmond

"– Wiem czemu uciekłaś – powiedział, gdy stanął naprzeciwko dziewczyny. Crystal natychmiast się obróciła i jeszcze przez chwilę udawała, że nie ma pojęcia o czym Justin mówi, ale jej dusza już została zabita, więc prędzej czy później i tak wymięknie. 
– Nie wiem o czym mówisz. – Spojrzała na niego wzrokiem pełnym goryczy. Justin jedynie wzruszył ramionami i rzucił na łóżko plik kartek. 
– Może dzięki temu coś sobie przypomnisz. – Jego nieprzyjemny ton sprawił, że po ciele Crystal przeszło kilka dreszczy."

Kategoria: Dramat, FanFiction, FanFiction; Justin Bieber 
Autor: dajmond

"– Ashton, mamusia mówiła, że niedługo mnie stąd zabierze. – Holly podeszła do chłopaka i stanęła między jego nogami. Podniosła jego rękę i przyłożyła swoją, po czym cicho zachichotała, gdy zauważyła, jak wielka jest różnica między ich dłońmi.
– To znaczy, że zdrowiejesz – odpowiedział, sprawiając, że na jej twarzy zagościł lekki smutek. 
– Ale nie będziesz już do mnie przychodził. – Spojrzała na niego, a w jej malutkiej główce pojawił się pewien plan, jednak nie dotyczył on ani Holly, ani Ashtona... a może jednak nawiązywał do Holly? 
– Będę cię odwiedzał, jeśli tylko twoja mama się na to zgodzi. Różnica jest taka, że nie będziemy się widzieć codziennie."

Kategoria: FanFiction, FanFiction; 5 Seconds Of Summer, Dramat
Autor: dajmond

 " Nagle usłyszeli świst, a do drzewa tuż obok ich głów wbiła się strzała. Nie zastanawiając się nawet popędzili do miejsca, z którego ją wystrzelono. Słyszeli szelesty i ciche pękanie gałązek, ale nie mogli dogonić sprawcy. Byli pewni, że to nie człowiek. Ale co to mogło być?"

Kategoria: Fantasy, Przygodowe
Autor: Sileth Ruby

"Szli przez korytarz, którego Jenny nie cierpiała. Przygnębienie bijące z pustych, szarych ścian znacznie udzielało się, kiedy się tędy przechodziło, a przynajmniej tak jej się zdawało. Było tu tak cicho, że odgłosy ich kroków odbijały się wszędy echem, co tylko potęgowało nastrój tajemniczości. Zerknęła kątem oka na dotrzymującego jej kroku pana Greymana, chcąc sprawdzić, czy i jemu przyswajają się te odczucia, ale uśmiech niebezpiecznie igrający na jego twarzy zatrzymał na dłużej jej wzrok.
– Rozumiem, że to twój pierwszy raz, kiedy nosisz spodnie? – To pytanie zbiło ją na moment z tropu i bezradnie popatrzyła na chłopaka. – Chodzisz tak, jakby ci ktoś włożył kaktusa między nogi, a twój chód na czubkach palców iście przypomina chód baletnic. Byłoby to naprawdę urocze, gdyby nie zaistniałe okoliczności.
Poczuła, jak ciepło napłynęło do jej policzków, co jeszcze bardziej wprawiło ją w zakłopotanie. Nie chciała się rumienić. Nie przy panu Greymanowi."

Kategoria: Fantasy, Historyczne, Psychologiczne
Autor: MariXa M.

 "Relacja z podróży do Holandii, gdzie przez blisko tydzień żyłam w domu przydzielonej mi rodziny i poznawałam jej codzienność. Co nieco o holenderskiej kulturze i mentalności oraz sporo zdjęć z ciekawych miejsc, takich jak Amsterdam czy urokliwa morska wyspa. Zapraszam każdego ciekawskiego. ;)"

Kategoria: Pamiętnik, Refleksje
Autor: nika

 "- Czuję twój strach. – szepnął, patrząc prosto w moje przerażone oczy.
- Nie boję się. – powiedziałam drżącym głosem.
- To dlaczego się odsuwasz? – zapytał.
- Bo twoja ciemność, miażdży moją jasność. (…)"

Kategoria: FanFiction;;5 Seconds of Summer
Autor: Madzio

"Spokojne promienie Słońca rozświetlają cień.
Tajemniczy dźwięk z oddali niszczy ciszę.
Budzi się do życia kolejny przeciętny dzień.
Spektakl się zaczął, Bóg trzyma w ręku kliszę."

Kategoria: Refleksje
Autor: Bushido

Pierwszą godzinę jazdy Toyani spędziła na chlipaniu, przytulona do ściany. Nikt na nią nie zwracał uwagi. Nasurin rozsiadł się wygodnie i podziwiał widoki przez okno, a jego strażnik siedział z założonymi rękami, tak jak w poprzednim wozie. Dziewczyna próbowała jakoś rozsupłać supeł, ale z każdą mijającą minutą traciła nadzieję. W duchu wznosiła modły do wszystkich bogów, aby pomogli jej uwolnić się z tego koszmaru. Nie zanosiło się jednak, aby wysłuchali jej modlitw.

Kategoria: Zbiory opowiadań
Autor: kotołaczka02

"Cierpimy całe życie, od tego nie ma ucieczki. Życie usłane różami istnienie tylko w bajkach, chociaż i to nie zawsze. Która księżniczka była od początku szczęśliwa u boku księcia na białym koniu. Żadna albo ja oglądałam jakieś same tragiczne wersje."

Kategoria: Refleksje
Autor: the mda

 „Michael przesunął dłonią po swoim policzku, którego piekielnie czerwony kolor niknął w zawrotnym tempie. Po raz ostatni podniósł wzrok na Erin, dosięgając ją spojrzeniem ponad ramieniem Olivera, który zastawiał mu drogę.
— Trzeba było pozwolić ci spłonąć — syknął i opuścił bibliotekę.”

Kategoria: Fantasy, Romans
Autor: Antyarktyka

"Sam był mordercą. Zabił wiele osób. Skazał na śmierć jeszcze więcej. Nie wahał się nigdy skrzywdzić niewinnych ludzi, jeśli to miało pomóc mu w osiągnięciu celu. Prawo interpretował na swój sposób, jednak miał swoje zasady, których przestrzegał. Nie mógł ich tak po prostu złamać. Nie potrafił zaprzeczyć samemu sobie. To by go skreśliło w jego własnych oczach. Straciłby szacunek do siebie. A na to pozwolić nie mógł."

Kategoria: Yaoi
Autor: Tenshi Lulu

"Zawsze się zastanawiałem, co przyciągało ludzi do Nowego Jorku. Sława, pieniądze a może „Amerykański Sen”? Na każdym kroku można było spotkać ich tysiące, tworzących zbity strumień. Wśród nich byli niewinni turyści i doświadczeni biznesmani. Jednak również na ulicach można było spotkać wielu artystów i żebraków. Nie rozumiałem tego, jak ludzie z własnej woli chcieli tu przyjeżdżać. Tak, to piękne miasto, to prawda. Ale nie było przyjazne dla nikogo. Połykało cię w całości i, jeżeli nie umiałeś się z nim odpowiednio obejść, kończyłeś na dnie łańcucha pokarmowego. Byłeś nikim."

Kategoria: Obyczajowe, Romans
Autor: Patetyczny Karton
Teenage dirtbag przedstawia Prolog

„Holland stała z narzędziem w dłoni nad konającym oprawcą. Jej całe ciało ubarwione było krwią faceta. Trzęsła się, a jej nierównomierny oddech wcale się nie zmieniał. Piękna bialutka sukienka była lekko podarta w miejscu, gdzie John po raz ostatni zacisnął swoją dłoń, gdy jego ciało opadało w dół. Umierał, a ta wiedza cieszyła dziewczynę.
Pozbyła się wszystkiego, co sprawiało jej ból. Pozbyła się jedynych osób, które jej ten ból zadawały. Stojąc nad nimi czuła wreszcie wygraną. Spokój ogarniał jej duszę, a ona nie martwiła się już, że wieczorem ponownie ktoś dotknie jej ciała w sposób, w jaki bardzo tego nie chciała. Teraz jest wolna i nikt oraz nic tego nie zmieni.”

Kategoria: Dramat, FanFiction, FanFiction; One Direction, Kryminał
Autor: dajmond

"Moi Drodzy!
Dziś, po raz siedemdziesiąty szósty, organizujemy Głodowe Igrzyska. Chciałbym, abyście wiedzieli, że nie jest to, przede wszystkim, kara za bunt Dystryktu Trzynastego. Igrzyska są hołdem, oddanym mojemu bliskiemu przyjacielowi. Pamiętajcie zatem, że będziecie walczyć w słusznej sprawie. Coriolanus Snow, to ofiara dla Ciebie!
Na koniec, chciałbym osobiście życzyć wam wesołych Głodowych Igrzysk!"

Kategoria: FanFiction;  Igrzyska Śmierci
Autor: Nestia

"Chłopak spojrzał na swoją dłoń, którą przed chwilą trzymał moje ramię z obrzydzeniem i wytarł ją w szatę. Uniósł na mnie wzrok z wyższością.
- Wiesz, tak sobie myślę, że szlama przydałaby mi się w domu. Nie ma kogo torturować – ojciec zabronił mi znęcać się nad skrzatami – odpowiedział blondyn, zanosząc się śmiechem.
Ron, który przysłuchiwał się całej rozmowie, odwrócił się twarzą do Malfoy’a i z całej siły uderzył go w twarz. Blondyn aż się zatoczył."

Kategoria: FanFiction; Harry Potter
Autor: Caerie

" - Co się tu stało? – Alexia z przerażeniem rozejrzała się po całym pomieszczeniu. – Bomba wybuchła czy jak?
- Sama się nad tym zastanawiam – odpowiedziała jej siedząca na łóżku Jennifer.
- Aaron, chyba znalazłem nam idealną kryjówkę? – Josh szturchnął przyjaciela w ramię i triumfalnie się uśmiechnął.
- Gdzie?
- Ukryjemy się w tej stercie ciuchów. Tu nas nigdy nie znajdą!
- To ty się kryj w ubraniach, a ja schowam się pod łóżkiem."

Kategoria: FanFiction; Harry Potter, Romans
Autor: Jennifer Bridget Aithne

"Jednak tuż przed naszą bramą zamarłam, upuszczając cienką lekturę. Zastałam bowiem kilka policyjnych radiowozów; werandę zabezpieczono ciemną taśmą. ,,To pewnie tylko zły sen” – stwierdziłam, ponieważ przestępczość omijała tamten rejon szerokim łukiem. Charakteryzowała raczej północ. Nie akceptowałam przeczucia, że pod moją nieobecność zaszło coś makabrycznego. Pragnęłam czym prędzej ujrzeć rodziców oraz wpaść w ich ramiona. Wtem ujrzałam ojca, siedzącego u podnóża ganku. Zakrywał twarz szerokimi dłońmi.
– Tato! Tato! – wołałam, biegnąc ku niemu.
Ralph ocknął się. Oczy mężczyzny zapuchły, oblicze natomiast pokrył wyraz głębokiego bólu. Wstrząsnął mną dreszcz. Pełna lęku pomyślałam, że zostaliśmy obrabowani. Podczas napadu Margaret mogła odnieść obrażenia. Nie zdołałam otworzyć ust i zapytać o cokolwiek. Serce waliło mi niczym oszalałe."

Kategoria: Romans
Autor: Dor Ka

"- Co znowu ku... - drzwi otworzył czarnowłosy chłopak [...] Zmarszczył brwi, a potem się rozluźnił i spojrzał na nią z troską.
- Co się...
- To Misia, ona... - wydukała, jednak chłopak już ją minął.
- Gdzie...?
[...] Bał się, że każdy większy podmuch może ją po prostu... Zniknąć. Delikatnie chwycił dziewczynę [...]
- Misia, mów do mnie - wykrztusił przez łzy."

Kategoria: Zbiory opowiadań
Autor: LadyEllien
"Chłopak wraca do nas i podaje mi urządzenie. W rękach ważę ciężar sprzętu, pytająco unosząc brwi. Danielle wskazuje mi, że śmiało mogę odpalić to maleństwo. Zaraz po włączeniu się komputera, zadziwiają mnie dwie rzeczy. Pierwsza z nich to logo SkyTechu na tapecie, natomiast drugą okazuje się być niemożliwa wręcz ilość ikon na pulpicie wynosząca chwalebne jeden.
Projekt Jabberwock.
Przesuwam kursor i otwieram program, a ekran momentalnie staje się czarny z widniejącym na nim zielonkawym, niezrozumiałym dla laika tekstem. Palce zaczynają mnie świerzbić, kiedy dociera do mnie prośba samorządu.
— Musisz dokończyć dzieło Aarona i zhakować Króliczą Norę."

Kategoria: Psychologiczne, Kryminał
Autor: Amnesia
Ochrona przedstawia  3. To

"Louis wypusz­cza powie­trze z płuc, które nie­świa­do­mie zatrzy­mał. Wow myśli z zachwy­tem Nie­sa­mo­wite. Jak mogłem go nie dostrzec? pyta sam sie­bie wycią­ga­jąc dłoń przed sie­bie. Wygląda jakby chciał zła­pać w dłoń chmurkę, która jest zbyt wysoko. Pozor­nie widać puste niebo, a tak naprawdę jest tu to."

Kategoria: FanFiction, Szkolne, Fantasy
Autor: Hitler 
"Zabrzmiał dzwonek, oznajmiający początek zajęć, więc wstałam z ławki. Nagle zakręciło mi się w głowie i ledwo co utrzymałam równowagę. Dopiero po chwili zdałam sobie sprawę, że ktoś mnie podtrzymywał.
– Prawie się przewróciłaś, co się stało? – Nieznajomy głos rozbrzmiał mi koło ucha. Odwróciwszy głowę, ujrzałam wysokiego blondyna z wyraźnymi kościami policzkowymi. Wyraz twarzy miał bardzo przyjazny, a włosy delikatnie opadały mu na czoło. Czarna koszulka opinała się na jego ciele, ukazując zarys mięśni chłopaka. Mój wzrok powędrował ku jego szyi, gdzie znajdował się srebrny łańcuszek. Nie wiedzieć czemu, skądś kojarzyłam jego osobę.
– Nie, wszystko okej. Nagle straciłam równowagę – wytłumaczyłam się oniemiała. – Dziękuję – dodałam od razu, uprzednio odwracając się do niego przodem. – Jestem...
– Tess? – przerwał mi, marszcząc brwi. 
– Tak – odparłam niepewnie. – Skąd...? – Nie dokończyłam pytania, bo znowu mi przerwał.
– To ja, Brad. Pamiętasz mnie?"

Kategoria: Obyczajowe
Autor: Julss

2 komentarze:

  1. Jak można zgłosić się do katalogu??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W Dziale Katalogowym, do którego odnośnik znajdziesz w Menu. :)

      Usuń

Poprzednie Notki