czwartek, 21 maja 2015

[#021-024] Szablony

Cześć! Jestem Nową Stażystką na Internetowym Spisie.  Będę robić dla was szablony. Nie będę was za długo przynudzać i od razu przejdę do prac. Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu. 
Jestem miłośniczką tego serialu, więc koniecznie musiałam z nimi zrobić szablonik. Jakiś taki pomarańczowy mi wyszedł, ale jestem z niego zadowolona.  

Dokładnie to mój drugi taki szablon. W środku jest instrukcja, w razie problemów z instalacją to proszę pisać. Na pewno pomogę.


Z szablonów to tyle. Mam dla was kilka nagłówków. Jeżeli ktoś będzie chciał zawsze mogę dorobić do nich kody. 

No i na koniec speedart 


To by było na tyle. Następnym razem postaram się o obszerniejszą notkę. Wczoraj zdążyłam odebrać komputer od informatyka. Z chęcią zrobię jakieś zamówienia, jeżeli ktoś jest chętny. Do następnego. 

8 komentarzy:

 1. Hej, szablony wyglądają rewelacyjnie! Fajnie widzieć, jak zabiera się za to ktoś, kto ma talent, bo już nie raz widziałam "profesjonalne" szabloniarnie, które prezentowały prawdziwe porażki :D. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne szablony! Z nieba mi spadłaś z tą "Nastoletnią Marią Stuart! :)
  Pobrałam 04 na http://pirates-of-the-caribben.blogspot.com/
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablon numer dwa ma literówkę w nagłówku. Brakuje "e" w nadaje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli można składać tutaj zamówienia, to ja złożę, ale około 18-19 godziny :D Tylko, że nie ma typowego regulaminu na zamawianie szablonów :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na razie nie ma regulaminu, dlatego w swoim zamówieniu napisz po prostu, na jakiego bloga chcesz szablon i ogólnie opisz, jak ma wyglądać: zdjęcia, napisy, jakieś inne uwagi. Napisz też, jak można się z tobą skontaktować. :)

   Usuń
 5. Szablon z Harrym + cytat piosenki Happysadu >>>>>>>>
  Wszystkie prace są świetne! Chciałam wybrać coś, co najbardziej przypadło mi do gustu, ale nie potrafię się zdecydować :(

  OdpowiedzUsuń

Poprzednie Notki