czwartek, 1 stycznia 2015

Podsumuj 2014 rok z nami

Niedawno skończył się roku 2014. Chcielibyśmy poznać twoją opinię o Internetowym Spisie, aby móc dzięki twoim odpowiedziom ulepszyć IS w tym nowym roku i dostosować go do twoich potrzeb.

Prosimy cię o wypełnienie poniższej ankiety.

5 komentarzy:

 1. Zaraz wypełnię ankietę. Bardzo lubię takie rzeczy wypełniać. No, mam nadzieję, że często będę mogła tu wypełniać ;)
  A t nagroda za ;;smak wakacji'' to jaka? Ta reklama tylko, czy coś jeszcze? xD Tak pytam, bo zapomniałam już co się wygrywało :) A nie ma już tej zakładki.
  Kiedy u Was kolejne zabawy konkursowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Publikacja pracy na ISie i reklama. Zakładki może nie ma, ale notka jest, poszukaj w szerokiej liście na dole.

   Usuń
 2. Cóż... Chciałam odpowiedzieć na ankietę, ale są rzeczy, które po prostu nie są w moim kręgu zainteresowań, a są publikowane na ISie (co w żadnym stopniu mi nie przeszkadza). Ale teraz w ankiecie muszę je oceniać, bo odpowiedź na każde pytanie tego typu jest oznaczona jako obowiązkowa.
  Nie odpowiedziałam na ankietę, ponieważ nie umiem oceniać rzeczy, których nie czytałam (np. wywiadów), jest to niemożliwe. Co prawda mogłabym dać jakąkolwiek ocenę, np. 1, ale jaki to miałoby sens...
  Jednak bardzo mi się podoba dział ocen i chciałabym postawić mu 10, jednak nie mogę, bo musiałabym wypełnić całą ankietę. I tu leży pies pogrzebany...
  Jeżeli ktoś załapał mój tok rozumowania, to byłabym wdzięczna, gdyby ustalić, że odpowiedź na każde pytanie nie jest obowiązkowa.

  http://niemozliwezycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za opinię. Ankieta poprawiona ;)

   Usuń

Poprzednie Notki