poniedziałek, 22 grudnia 2014

Nowe Rozdziały #018

Dzisiaj rozdziały przedstawiają:



- Max, to raczej nie jest odpowiednia pora na takie rozmowy. Chodźmy do chłopaków, a później możemy to omówić.
- Nie, to jest odpowiednia pora. Chcę po prostu wiedzieć, dlaczego wybrałaś jego.
- Bo go kocham! - krzyknęłam, chociaż nie zamierzałam się tak unosić. - Tak! Kocham też Tomasa, ale to co czuję do Gabriela jest... - urwałam, gdyż nie potrafiłam to dokończyć.
- Jestem ciekaw kogo wybierzesz tym razem. Chłopaka, który zabił twojego najlepszego przyjaciela, czy przyjaciela, który zabił twoją przyjaciółkę - mężczyzna wyszczerzył się do mnie. Przez ułamek sekundy dostrzegłam dumę w jego oczach, a następnie poczułam jak ktoś przytyka mi gazę do ust. Zanim zdążyłam właściwie zareagować, byłam zbyt słaba na jakikolwiek ruch. Osuwałam się powoli na ziemię, a w głowie huczały mi jego ostatnie słowa. Nie... Oni nie byliby do tego zdolni. Chociaż tak naprawdę, jak dobrze ich znałam?

Kategoria bloga: Obyczajowe
Autor bloga: Seoanaa



Hana spojrzała w stronę przyjaciół. Z jej ust zaczął spływać mały strumień krwi. Upadła na kolana, a z jej oczu spływały łzy. -To już koniec – pomyślała, i upadła bezwładnie na zimną ziemię.
-HANA ! - Czerwono włosy szybko podbiegł do leżącej dziewczyny. Jego czoło opierało się o jej. -Hana...
-Zakręciło mi się w głowie – usłyszał jej cichy szept. Leniwie otworzyła swoje niebieski niczym niebo oczy, wpatrując się w jego orzechowe spojrzenie. Był blisko i to bardzo. Czuła jego oddech na swoich pełnych, malinowych ustach.

Kategoria bloga: Anime, Zbiory opowiadań, Romans, Fantasy
Autor bloga: Shoujo Namida



Saipper prezentuje Rozdział 8

-Hisako?- gdy Ruta usłyszała to słowo na ułamek sekundy zamarła, serce przestało jej bić, a krew stanęła w żyłach. Znała to słowa zbyt dobrze, zbyt często niegdyś je słyszała by szybko wyprzeć je ze swojej głowy. Wciąż reagowała na nie, jak na swoje własne imię.
-Hisa… co? Ruta on chyba ciebie woła.- zdziwił się Kieru po czym obrócił się i spojrzał na szarowłosego, który kroczył żwawym krokiem w ich kierunku.
-Mnie tu nie ma.- dziewczyna szybciej zaczęła przeskakiwać stopnie by jak najszybciej znaleźć się na upragnionym piętrze, gdzie szybko mogłaby ukryć się w cieniu ścian.
-Jak cię nie ma?- szepnął do niej kotołak z nutką paniki zerkając co rusz raz na nią raz na nieznajomego, który stawiał zdecydowanie większe kroki niż Ruta.

Kategoria bloga: Fantasy
Autor bloga: Kasumi Otori

5 komentarzy:

 1. Blog cień który bierze udział, jest zablokowany - nie powinien brac udziału!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ALE TYLKO I WYŁĄCZNIE DLATEGO, ŻE JEST ZMIENIANY SZABLON. AUTORKA PISAŁA O TYM NA BLOGU. ZOSTANIE ON ODBLOKOWANY JUTRO BĄDŹ POJUTRZE I WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

   Usuń
 2. to już niesprawiedliwe, by CarolleOfficial uczestniczyła w tym konkursie. Po koleżeńsku dostała punkty od załogi IS-u. http://rock-me-girl.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden punkt regulaminu nie zabrania mi brania udziału w konkursie i nie, wątpię, abym je dostała - po za tym nie zwracałam się z taką prośbą do załogi, ani nie mam zamiaru tego robić. Traktuję to poważnie; szkoda, że pomyślałeś/aś, iż mogłabym zrobić coś takiego.

   Usuń
  2. Jestem zmuszona zaprotestować. Załoga NIE BIERZE UDZIAŁU w ustalaniu punktacji. Może jedynie zagłosować w sondzie oddając jeden głos. Punkty ustala komisja złożona z blogów zajmujących drugie lub trzecie miejsca. Załoga nie należy do komisji.

   Usuń

Poprzednie Notki