sobota, 28 czerwca 2014

Nowe rozdziały #012

Dzisiaj rozdziały przedstawiają:

"Czarna Aureola" prezentuje Prolog

– To jest Człowiek. – Wskazał na zamkniętą w przeźroczystej kuli istotę. – Jest wyjątkowym stworzeniem. 
Chaos rozpoznał wtedy zapach wieżowca. Odór grzechu. 
– Jedenaście Ras będzie o niego zaciekle walczyło, całkiem poza jego świadomością – ciągnął. Po chwili uśmiechnął się niepewnie, a w jego oczach zatańczyły łzy. – Będzie spokojnie egzystował na Ziemi, nie wiedząc, że istnieje "coś nieznanego". 
Wówczas król stworzył Świat, którego uprzednio brakowało w całej konstrukcji. 
– Dzielę Świat na Cztery Wymiary! – wykrzyknął w końcu. 
Spełniła się pradawna przepowiednia, brzmiąca: "Powstaną cztery światy. Miłościwi, Nieodgadnieni i Nikczemni będą obserwowali poczynania Tych, których ciemnota opanuje".

Kategoria: Fantasy
Autor: Nefilim a


Podtrzymałam się ręką ogrodzenia, by nie stracić równowagi. Było chłodne. Gdzieniegdzie w kątach między prętami można było zauważyć rdzę oraz odchodzącą, zieloną farbę od barierki.
Mimo ciepłego powiewu wiatru, poczułam na karku zimny dreszcz, taki, który zwiastował coś niedobrego. Na ułamek sekundy przed tym jak mnie zauważył, spojrzałam w okno sali. Już za późno. Zobaczył nas...

Kategoria bloga: Fantasy
Autorka bloga: ~Lena


Czułam lekki wiatr muskający moją skórę niczym najdroższy aksamit. Słyszałam wartko płynącą wodę w nurcie małej rzeczki, której nic nie jest w stanie zatrzymać. Wchłaniałam ciepłe promienie południowego słońca, nadające moim bladym policzkom rumiany odcień. Widziałam moją siostrę, bawiącą się na łące. Jej śmiech zdawał się wypełniać całą mnie, a spojrzenie czarnych oczu budziło strach. Ona przecież nie żyła...

Kategoria bloga: Fantasy
Autorka bloga: ~Lena


- Wszystko już jest gotowe – Calum wyciągnął paczkę papierosów i zapalniczkę. Obracał je w dłoni przez chwilę, zanim nie wyciągnął jednego i nie zapalił. – Teraz tylko czekać, aż jakaś idiotka nie poszuka łazienki i nie znajdzie naszego… skarbu.

Kategoria bloga: Fanfiction
Autor bloga: Chal

3 komentarze:

 1. Mam pytanie. Kiedy mogę mniej-więcej oczekiwać szablonu? Nie dostałam żadnej rezygnacji więc poprosiłabym o info. (;
  PS Chodzi mi o szablon na bloga i-feel-you-in-my-tears.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówienie musi zostać zaakceptowane i wykonane. Cały proces trwa zazwyczaj ok. miesiąca. W wyjątkowych przypadkach może trwać do 2 miesięcy.

   Usuń

Poprzednie Notki