poniedziałek, 6 stycznia 2014

Podsumowanie Stażu Diany Landris

Cóż mogę o tym stażu powiedzieć?  Wszyscy wiemy, że IS nie jest jeszcze zbyt znany i nie ma tak wielu zamówień. Jednak ty masz jedno i jest ono w trakcie powstawania. W kopiach roboczych mogłam zobaczyć dotychczasowe efekty twojej pracy. Widać tam kilka niedociągnięć, ale dopiero piszesz, więc nie mogę tego teraz oceniać. Szczerze mówiąc, chciałam cię potrzymać na stażu do czasu opublikowania notki tematycznej, ale z wiadomych powodów opóźni się ona, więc nie mogę cię trzymać w niepewności. Na twój plus działa fakt, że jako pierwsza dobrnęłaś do końca stażu. Zaproponowałaś organizację Blogu Miesiąca i byłaś bardzo aktywna we wszystkich dyskusjach. Jak sama przyznajesz starasz się codziennie zajrzeć na IS oraz stronę dla załogi. Masz dużo zapału do pracy. Mam nadzieje, że kiedy nie będziesz już musiała starać się o pomyślne ukończenie stażu ten zapała nie zginie.

Tak jak można wywnioskować z powyższych słów: Diana Landris kończy pomyślnie staż i staje się pełnoprawnym członkiem załogi. 
Gratulacje!

4 komentarze:

 1. Och, dziękuję :*. Nadal będę się starać ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo kochana, zasłużyłaś sobie na to :3

  OdpowiedzUsuń
 3. "Zaproponowałaś organizację Blogu Miesiąca(...)"

  Właściwie to na czym to polega? Nie widzę nigdzie osobnej zakładki na BM ani też nie zauważyłam dot. tego tematu notki, a tymczaserm po lewej znajduje się sonda, do której najwyraźniej ileś tych blogów musiało się zgłosić :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BM ruszył pierwszego stycznia, a zakładka jest w budowie. Kiedy zostanie ukończona będzie natychmiastowo dodana. Blogi do pierwszej edycji zostały wybrane przez załogę w składzie z dnia 28.12.13 r.

   Usuń

Poprzednie Notki