czwartek, 12 grudnia 2013

Nowe Rozdziały #003


Nastoletnia Julia uważana jest za inkarnację starożytnej bogini. Dotychczas myślała, iż tylko ona oraz Daniel znają prawdę o jej prawdziwym pochodzeniu. Okazuje się jednak, iż jest jeszcze pewien młodzieniec, którego podejrzliwość i przebiegłość przerażają dziewczynę. Czy zdemaskuje ją na oczach kapłanów i tym samym skaże na śmierć? I co mogą oznaczać koszmary, które nawiedzają Julię ostatnimi nocy?

Kategoria: Opowiadanie Fantasy/ Romans


Przed jego oczami przewinęły się różne obrazy. Naruto schwytany, przypięty pasami do metalowego stołu, a tuż przy nim mężczyzna z obleśnym uśmieszkiem na ustach.
Naruto cały we krwi, blady niczym duch, umierający. Masa narzędzi używanych do tortur, strzykawki, dodatkowe pasy ograniczające ruchy... Setki różnych, możliwych scenariuszy przeleciało mu przed oczami, a każdy kolejny gorszy od poprzedniego. Ciężko mu było wyobrazić sobie, jak blondyn się broni i walczy. Niby widział go na treningach, a nawet sam był jego partnerem raz czy dwa. Wie, że jest silny, ale jednak... Nie wyobrażał go sobie z surowym wyrazem twarzy i groźnym spojrzeniem. Do niego pasowała zabawa i wygłupy, nie porachunki między mafiami. 

Kategoria: SasuNaru/ Yaoi/ Anime


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Poprzednie Notki